Střelnice Placy

Oficiální dealer pušek SAKO TRG pro Českou republiku

Střelnice Placy

zastoupení značek SAKO TRG pro Českou republiku

Střelnice Placy

zastoupení značek SAKO TRG pro Českou republiku

Služby

Střelnice

Střelnice

Střelnice Placy umožňuje střelbu dlouhými kulovými zbraněmi až na vzdálenost 400 metrů. V blízké budoucnosti chystáme prodloužení střelnice až na 500 metrů a otevření nového střeliště pro pistole a malorážky se vzdáleností do 50 metrů.

Prodej

Prodej

Nabízíme špičkové finské pušky značek SAKO TRG a TIKKA s originálním příslušenstvím nebo střelivem SAKO. Díky šíři nabídky typů zbraní a originálního příslušenství k nim je možné zbraň individuálně sestavit dle požadavků střelce. Pušky Tikka například nabízejí standardně i varianty pro leváky.

Poradenství

Poradenství

Poradíme vám s výběrem zbraní, příslušenství a střeliva. Odborně vám nastřelíme zbraně, namontujeme puškohledy a další příslušenství. Společně vybereme chemii na čištění a údržbu kovových i nekovových částí vašich zbraní.

Akce

Akce

Střelnice je vám k dispozici pro uskutečnění vašich vlastních nápadů, ať už jde o prosté střílení v uzavřeném kruhu přátel, nebo třeba uspořádání vlastních střeleckých závodů. Pokud se vám akce podaří, pomůžeme vám s jejím pravidelným pořádáním. Můžete tak založit vlastní střeleckou tradici.

Střelecký výcvik

Střelecký výcvik

Nehledejte u nás „military“ výcvik. Jsme sportovci. Povedeme vás k precizní střelbě, laborování vlastních nábojů, vhodnému výběru zbraní a příslušenství, optimální údržbě vaší zbraně. V našem týmu jsou odborníci na vše uvedené. Pokud se rozhodnete pro sportovní střelbu, jsme správná volba.

Teambuilding

Teambuilding

Díky spolupráci se zkušenými agenturami vám dokážeme zorganizovat atraktivní zážitkový den či teambuilding v neobvyklém prostředí s ještě neobvyklejšími činnostmi. Nabízíme širokou paletu střeleckých i nestřeleckých aktivit.

Střelecký klub

Střelnice Placy je domovskou střelnicí pro Sportovní střelecký klub Placy, z.s.. Členové klubu se úspěšně účastní střeleckých soutěží v České republice, ale také v zahraničí (Polsko, Maďarsko, Slovensko a další). V současné době má klub více než šest desítek členů, kteří se věnují precizní a taktické střelbě z velkorážných pušek, IPSC v pistoli nebo pušce, soutěžím ve střelbě z brokovnice, střelbě z historických zbraní na černý prach a dalším disciplínám. S blížícím se otevřením malorážkové střelnice v areálu se začneme zabývat také přípravou na soutěže v pistoli a malorážce v rámci pravidel ISSF.

Provoz střelnice

Návštěvu je nutno v dostatečném předstihu domluvit se správcem střelnice, nejlépe prostřednictvím kontaktního formuláře níže. Bez předchozí domluvy nemusí být střelba umožněna. Telefonické spojení využívejte pouze ve výjimečných případech. Děkujeme.

Správci střelnice:
Bohdana Lukeš Milcová, +420 775 343 786
Martin Lukeš, +420 775 343 055

< 2016 >
Květen
Po
Út
St
Čt
So
Ne
Duben
Duben
Duben
Duben
Duben
Duben
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Červen
Červen
Červen
Červen
Červen

Kontaktujte nás

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno). Pokud na sebe uvedete telefonní kontakt, v případě nečekaných změn se s Vámi můžeme spojit. Děkujeme.

Předmět

Vaše zpráva